logo WIKĘD


Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych. W naszych autoryzowanych punktach sprzedaży spotkacie Państwo wykwalifikowaną kadrę pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji.

W przeciągu kilku ostatnich lat podwoliliśmy zatrudnienie, powiększamy powierzchnie produkcyjne i wymieniamy maszyny na najnowszej generacji sprzęt, co sprawia, że jesteśmy jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie. Od początku swojej działalności świadomi konieczności współpracy z najlepszymi, do produkcji naszej stolarki używamy komponentów dostarczanych przez wiodących producentów profili PVC, aluminium, stali, okuć oraz szkła.


drzwi WIKĘD
Drzwi zewnętrzne,są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania.

Muszą być:

  • trwałe
  • estetyczne
  • funkcjonalne
W firmie WIKĘD oferujemy Państwu Drzwi Stalowe, Drzwi PVC lub Drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

TERMO Prestiże

Skrzydło drzwiowe o grubości 86 mm wypełnione pianą poliuretanową z dolną przylgą ciepła ościeżnica z przekładką termiczną z dwoma uszczelkami w pełni automatyczna zasuwnica z 6 punktami ryglowania automatycznie opadająca uszczelka progowa ciepły próg z przegrodą termiczną PCV/ALU 6 bolców antywyważeniowych zaczepy zasuwnicy z regulowanym dociskiem 3 zawiasy z płynna regulacją 3D wraz z nasadkami ozdobnymi izolacyjność termiczna na poziomie Ud 0,85 dla drzwi pełnych 2 klasa antywłamaniowości dla drzwi pełnych.
drzwi WIKĘDWIKĘD modele


  

 

Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2015

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań