logo MORIC

Najwyższa jakość drzwi Producent drzwi Moric, obecny na rynku od 1991 roku, jest producentem wysokiej jakości drzwi przeznaczonych dla wymagającego odbiorcy. Wyznaje zasadę bezkompromisowości w odniesieniu do jakości. Stosowane w procesie produkcyjnym komponenty pochodzą tylko od firm, wyznających te same wartości, co producent.
logo MORIC

Każde działanie podejmowane przez firmę i jej pracowników uwzględnia interes Klienta na pierwszym miejscu. Zapraszając Państwa do zapoznania się z ofertą pragniemy zapewnić o wzorcowej jakości naszych produktów – logo MORIC to gwarancja, że ekskluzywne drzwi Moric pozytywnie ukończyły proces kontroli jakości i spełniają najwyższe standardy. Wszystkie produkty objęte są trzyletnią gwarancją.   Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w całej Polsce!


 MORIC

Kolekcja NOVAPiękno tkwi w prostocie- kierując się tą zasadą stworzyliśmy kolekcję drzwi o gładkiej, jednolitej strukturze. Drzwi z kolekcji Nova są ponadczasową propozycją, elastycznie dopasowującą się do każdego wnętrza.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja CHIARAMniej znaczy więcej-te pamiętne słowa wybitnego architekta i wizjonera Ludwiga Mies Van der Rohe stały się inspiracją stworzenia kolekcji Chiara. Minimalistyczna geometryczna forma kolekcji doskonale wpisuje się w nurt modernistyczny w architekturze, stanowiąc doskonałe uzupełnienie biur, gabinetów mieszkań o nowoczesnym charakterze.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja LUCIAZestawienie drewna ze szkłem, trwałości z lekkością tradycji z nowoczesnością- mariaż tych dwóch antagonistycznych materiałów to cecha charakterystyczna kolekcji Lucia. Drzwi z tej kolekcji doskonale uzupełniają niebanalne, nowoczesne wnętrza.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja ANGELAKolekcja inspirowana architekturą kinetyczną zrywa z utartymi kanonami, przełamując klasną konwencję drzwi. Zróżnicowane wariacje związane z wygięciem struktury skrzydła nadają drzwiom nowoczesny, dynamiczny charakter.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja VERONAKolekcja Verona powtała z myślą o podkreśleniu klasycznego nurtu w tworzeniu wnętrz. Verona to drzwi elegackie w swojej prostocie, które stanowią ciekawą alternatywę dl osób poszukujących rozwiązania klasycznego.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja GIOVANNAKlasyczne wzornictwo inspirowane włoskim renesansem. Elegancka, oparta na geometrycznych formach linia, solidny charakter i wysmakowany detal- to charakterystyczne cechy GIOVANY.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja RUGGIERORUGGIERO jest kolekcją opartą na klasycznym, tradycyjnym wzornictwie. Drzwi te sprawdzą się zarówno we wnętrzach o wystroju rustykalnym, jak i w eleganckich, klasycznych gabinetach.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja EXCLUSIVEDrzwi, które emanują elegancją i szykiem. Kolekcja stanowiąca perłę w koronie firmy Moric, nasz powód do dumy. Exclusive to drzwi tworzone z myślą przestronnych wnętrzach, których charakter pozostaje na długo w pamięci każdego obserwatora.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja GLASSZestawienie klasycznej ościeżnicy drewnianej w połączeniu z taflą szkła to doskonałe uzupełnienie oferty firmy Moric. Duże przeszklone otwory drzwiowe optycznie powiększają pomieszczenia, a możliwość tworzenia unikalnych wzorów piaskowanych na szkle pozwala wykreować dowolny charakter wnętrza.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja SIENASiena to kolekcja o wybitnie południowym stylu. Drzwi wykonane w kolorystyce złamanej bieli wykończone patyną nadają wnętrzu charakter śródziemnomorskiej rezydencji . Jak pokazuje powyższe zdjęcie , drzwi sprawdzają się także w odważnych , nowoczesnych aranżacjach.
Kolekcja NOVA MORIC

Kolekcja BLANCABiel od zawsze fascynuje architektów- jest barwą wymagającą sporej dozy kreatywności . Inspirując się bielą stworzyliśmy kolekcję Blanca, w której szczególną wagę nadaliśmy wykończeniu podkreślającemu subtelną grę światła. Białe drzwi z kolekcji Blanca są początkiem niesamowitej przygody z kolorem, dając nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.
Kolekcja NOVASystemy przesuwne

LOGIKA

System przesuwny Logika to bardzo efektywne rozwiązanie , szczególnie polacane do wysokich otworów drzwiowych. System ten jest dostępny zarówno w wariancie naściennym jak i podsufitowym, stwarzając przed projektantami wnętrz dodatkowe możliwości aranżacji pomieszczeń.
Drzwi przesuwne

FLY

Fly to oryginalna propozycja systemu przesuwnego adresowanego do niewielkich pomieszczeń. Całość systemu prowadzącego jest ukryta w skrzydle drzwiowym, co sprawia, że nie zajmuję wiele miejsca i jednocześnie pozwala zamaskować wszelkie niedoskonałości klasycznych systemów prowadzenia drzwi przesuwnych. Warto także podkreślić, że jest to jedyny system przesuwny naścienny, który jest trwale związany ze ścianą tylko w pozycji zamkniętej, a otwarcie jest możliwe na przestrzeń niezabudowana.
Drzwi przesuwneMORIC modele


NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
CHIARA
CHIARA
CHIARA
CHIARA
CHIARA
CHIARA
LUCIA
LUCIA
LUCIA
LUCIA
ANGELA
VERONA
VERONA
VERONA
VERONA
SIENA
SIENA
BLANCA
BLANCA
BLANCA
GIOVANNA
RUGGIERO
RUGGIERO
EXCLUSIVE
EXCLUSIVE
GLASS
GLASS
GLASS
  

Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2015

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań